Kļūsti par glābēju!

2020. gada 6. marts
|
Teksta ziņa

Latvijas Pludmales glābēju asociācija (LPGA) aicina uz glābēju uz ūdens apmācībām, kas norisināsies š.g. 23.-24. un 29.-31. maijā Inčukalna peldbaseinā.

Apmācību laikā dalībnieki apgūs būtiskas zināšanas un prasmes darbā ar drošību ūdenī un pie ūdens, t. sk. jaunākās pirmās palīdzības metodes, glābšanas un cietušā transportēšanas tehnikas ūdenī, efektīvas niršanas pamatus, glābēja inventāra specifiku, mezglu siešanu un to praktisko pielietojumu un citas lietderīgas zināšanas. Ar pilnu apmācību programma iespējams iepazīties šeit.

Teorētisko un praktisko nodarbību programma veidota pēc Starptautiskās Eiropas Dzīvības glābšanas federācijas (ILSE) sistēmas un atbilst jaunākajiem dzīvības glābšanas un pirmās palīdzības sniegšanas standartiem. Apmācības vadīs trīs ILSE sertificēti instruktori no Latvijas ar ilggadēju darba pieredzi glābšanas dienestā.

Apmācības norisināsies 23.-24. un 29.-31. maijā (piecas dienas) no plkst. 9:00 rītā līdz 17:00 pēcpusdienā.

Apmācību noslēgumā pēc sekmīgu normatīvu nokārtošanas un teorētisko zināšanu pārbaudes, glābējs saņems LPGA apliecību atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem pēc ILSE sistēmas un pirmās palīdzības apliecību.

Piesakies apmācībām, aizpildot pieteikuma anketu: PIETEIKTIES

Sekmīgākajiem studentiem tiks piedāvātas glābēju uz ūdens darba vietas uz noteiktu laiku (vasaras sezona).

Apmācību maksa vienam dalībniekam 300 EUR.