Lielupes izaicinājums

2016. gada 29. jūlijs
|
Teksta ziņa

Latvijas Pludmales Glābēju asociācija aicina piedalīties peldēšanas sacensībās "Lielupes izaicinājums"!  

Šī gada 07. augustā Jūrmalā norisināsies nu jau tradicionālās sacensības “Lielupes izaicinājums”, kurās šogad tiks noskaidroti arī Latvijas čempioni peldēšanā atklātā ūdenī. 

Šī gada 7.augustā tiks atklāti jauni izaicinājumi peldēšanas sacensībās , kurās piedalīties tiek aicināti visi ūdens sporta mīļotāji un viņu atbalstītāji. Šogad sacensību ietvaros tiks noskaidroti Latvijas čempioni četrās dažādās sacensību distancēs – 3,8 km izaicinājumu distancē, 1500 m sporta distancē, 450 m tautas distancē, kā arī 100 m bērnu peldējumā.

Atšķirībā no aizvadītajiem gadiem, šogad Latvijas čempionāta norises vieta būs Jūrmalas pilsēta, kur sacensības norisināsies Jūrmalas ostas jahtkluba teritorijā jeb precīzāk Tīklu ielā 10.

Sacensības rīko Biedrība “Aquatica Jūrmala” sadarbībā ar Latvijas Pludmales glābēju asociāciju, kas atbalstīs dalībniekus distancē un rūpēsies par drošību peldējuma laikā, kā arī ar Latvijas Peldēšanas federāciju - sacensībām tiks piešķirts Latvijas čempionāta tituls.

Peldējums notiks Lielupē no starta vārtiem līdz finiša vārtiem, Tīklu ielā 10 - vienā aplī. Trasē tiks izliktas ūdens navigācijas zīmes (bojas), kuras obligāti jāappeld no kreisās puses, atstājot tās sev kreisajā pusē, pagriezienos bojas jāappeld no labās, peldot jāpeld caur lielo un mazo boju veidoto koridoru. Dalībniekam finišējot, obligāti jāpieskaras pie “Tiesnešu laipas”.

Pieteikumi ir jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi: lielupesizaicinajums@aquatics.lv

Sacensību nolikumu skatīt ŠEIT!

Vairāk informācijas iespējams iegūt pie sacensību organizatora Gustava Zālīša: + 371 26886804

Pērnā gada 1.augusts Jūrmalā iesākās ar biedrības AQUATICA JŪRMALA organizētām vērienīgām peldēšanas sacensībām „Lielupes izaicinājums”, kurā ap 70 dalībnieku no dažādām Latvijas pilsētām, bija pulcējušies, lai pieveiktu kādu no 3. sacensību distancēm, kā arī mērotos spēkiem ar citiem ūdens sporta disciplīnu cienītājiem.