IRB COMPETITION/ IRB LAIVU SACENSĪBAS

Brīdinājums! IRB disciplīnās trenēties bez instruktoriem un speciāla aprīkojuma stingri aizliegts! Bīstami dzīvībai!!! Papildu informācijai SAZINIES AR MUMS!

MASS RESCUE

Mass rescue tā ir sacensību disciplīna, kuras laika tiek simulēta glābšanas situācija, kad nelaimē ir nonākuši divi cietušie. Šīs disciplīnas laikā vairākas reizes ir jāatgriežas līdz „kontrolbojai”.

TEAMS RESCUE

Šajā disciplīnā komanda sastāv no viena cietušā un  divām komandas daļām, katra komandas daļa no , viena vadītāja un viena glābēja. Pirmā komandas daļa atbild par cietušā nogādāšanu uz negadījuma vietu, otra komandas daļa, par cietušā nogādāšanu krastā. Šīs disciplīnas laikā tiek veikti divi apļi – līdz „cietušajam” un atpakaļ.

SINGLE RESCUE

Šajā disciplīnā komanda sastāv no viena vadītāja, viena glābēja un viena cietušā. Disciplīna simulē vienkāršu glābšanas shēmu:  izglābt vienu nelaimē nonākušu cilvēku.


RESCUE TUBE

Tube rescue, tā ir sacensību disciplīna, kuras laikā, tiek simulēta glābšanas situācija ar elastīgā glābšanas pludiņa izmantošanu. Komanda sastāv no viena vadītāja, viena cietušā un viena glābēja.