PELDBASEINA DISCIPLĪNAS

Brīdinājums! Rekomendējam izpildīt šīs disciplīnas tikai profesionāļu uzraudzībā! Papildu informācijai SAZINIES AR MUMS!

200 M OBSTACLE SWIM

200 M PELDĒJUMS AR ŠĶĒRŠĻIEM

Individuāla disciplīna, kurā glābējs peld 200 metrus kraulā, pārvarot 8 šķēršļus (iznirstot cauri 8 šķēršļiem.

100  MANIKIN CARRY WITH FINS

100m MANEKENA VILKŠANA AR PLEZNĀM

Individuāla disciplīna, kurā glābējs ar pleznām peld 50 metrus brīvajā stilā, ienirst, lai atrastu nogrimušu manekenu, iznirst kopā ar manekenu virs ūdens un atlikušo distances daļu (50m) veic velkot cietušo (manekenu).

100 M RESCUE MEDLEY 

100 M KOMBINĒTĀ GLĀBŠANA

Individuāla disciplīna, kurā glābējs 50 metrus peld brīvajā stilā, ienirst un peld zem ūdens (sievietes 15m, vīrieši 20m), lai izceltu nogrimušu manekenu. Atlikušo disciplīnas daļu glābējs velk manekenu.

50 M MANIKIN CARRY

50 M MANEKENA VILKŠANA

Individuāla disciplīna, kurā glābējs peld 25 metru distanci, ienirst, lai izceltu nogrimušu manekenu un atlikušo distances daļu transportē to.

100 M MANIKIN TOW WITH FINS

100 M MANEKENA VILKŠANA AR PLEZNĀM

Individuāla disciplīna, kurā glābējs peld 50 metrus brīvajā stilā ar pleznām un pludiņu. Pludiņā nofiksē peldošu manekenu un atlikušo distances daļu (50m) peld ar manekenu.

200 M SUPER LIFESAVER

200 M SUPER-GLĀBĒJS

Individuāla disciplīna, kurā glābējs peld 75 metrus brīvajā stilā, tad ienirst, lai izceltu nogrimušu manekenu un 25 metrus transportē manekenu. Pēc tam uzvelk pleznas un pludiņu, peld 50 metrus brīvajā stilā, fiksē pludiņu ap peldošu manekenu un atlikušo distance līdz finišam transportē manekenu.

4x50 M OBSTACLE RELAY

4x50 M ŠĶĒRŠĻŪ STAFETE

 

Komandas stafete, kurā 4 glābēji peld 50 metrus brīvajā stilā, pārvarot 2 šķēršļus, caur kuriem jāiznirst.

4x25 M MANIKIN RELAY

4x25 M MANEKENA TRANSPORTĒŠANAS STAFETE

Komandas stafete, kurā katrs no četriem glābējiem transportē manekenu. Distances garums katram dalībniekam - 25 metri.

4x50 M MEDLEY RELAY

4x50 M KOMBINETĀ STAFETE

Komandas disciplīna, kurā piedalās četri glābēji. Pirmais glābējs peld brīvajā stilā 50 metrus, otrs glābējs peld 50 m ar pleznām, trešais glābējs peld 50m ar pludiņu un ceturtais glābējs peld 50m ar pleznām un pludiņu, tādā veidā transportējot trešo glābēju.

LINE THROW

VIRVES MEŠANA

Komandas stafete kurā piedalās 2 dalībnieki. Viens no dalībniekiem atrodas ūdeni, otrs -  baseina mala. Pēc starta signāla, glābējs, kurš atrodas baseina malā, satin vivi un met to glābējam ūdenī, kad tas virvi satvēris, pēc iespējas ātrāk jāvelk tas klāt baseina malai.